Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/04/2017.

Rekrutacja - Biuro w centrum Gdyni.

81-389 Gdynia, pomorskie

esgroup

Opis stanowiska pracy

Dział: Obsługa Klienta/Realizacja Projektów

Miejsce Pracy: Gdynia

Obszar działań: budowanie przyjaznego wizerunku naszego klienta, rekrutacja, szkolenia, realizowanie strategii marketingowej firmy, aktywny udział w zarządzaniu bieżącymi projektami.

Profil Kandydata: osoba komunikatywna, gotowa podejmować negocjacje z niekiedy trudnym klientem, pełna zaangażowania, o predyspozycjach do zarządzania zespołem.

Nasza gwarancja: cykl branżowych szkoleń, udział w konferencjach tematycznych (w tym zagranicznych), motywacyjny system wynagrodzeniowy, wsparcie ze strony zespołu na każdym etapie współpracy, możliwość szybkiej promocji.

Ważne: poszukujemy osób, które są w stanie podjąć współpracę w pełnym wymiarze godzinowym, długoterminowo (nie oferujemy współpracy tymczasowej, "dorywczej").

Jesteśmy firmą, która już od kilku lat kompleksowo zajmuje się obsługą klienta: zewnętrznego, korporacyjnego.

W związku z dynamicznym poszerzaniem naszej działalności oraz stałą rozbudową, poszukujemy osób, które zechcą z nami uczestniczyć w tym procesie.

Jesteśmy firmą marketingowo- sprzedażową, specjalizującą się w marketingu... bezpośrednim (below the line). Działamy w ramach międzynarodowej organizacji Appco Group, które zapewnia nam wsparcie w takich obszarach jak administracja, finanse, obsługa klienta, szkolenia oraz umiejętności biznesowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 3.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations