Rejestratorka stomatologiczna / Recepcjonistka

Personia

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta – nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot

Nr ref.: 27/2016

Cel stanowiska: obsługa recepcji kliniki stomatologicznej.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa pacjentów; umawianie wizyt, zakładanie dokumentacji medycznej oraz jej aktualizacja,
  • ustalanie terminu i długości wizyt, przypominanie o wizytach kontrolnych,
  • ozliczanie wizyt, prowadzenie raportów kasowych, wystawianie faktur,
  • prowadzenie zestawień wydatków firmy w Excelu,
  • zarządzanie korespondencją i dokumentacją służbową, prowadzenie książki korespondencji wychodzącej i wchodzącej,
  • sporządzanie listy potrzebnych materiałów biurowych,
  • aktualizowanie strony WWW oraz Facebooka,
  • sprzedaż preparatów do higieny jamy ustnej, uzupełnianie braków w zaopatrzeniu,
  • przygotowywanie ofert promocyjnych według profilu pacjenta lub zapytań,
  • dbanie o porządek i estetykę w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Rejestratorki medycznej / Recepcjonistki / Sekretarki/ Księgowej – warunek konieczny,
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie w zakresie stomatologii, medycyny,
  • kursy z obsługi komputera, kasy fiskalnej, rachunkowości – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, mile widziana również znajomość języka niemieckiego, norweskiego lub szwedzkiego,
  • sprawna obsługa komputera,
  • umiejętność obróbki zdjęć cyfrowych w podstawowym zakresie,
  • znajomość zasad fakturowania,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i w pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • odpowiedzialność, sumienność, spostrzegawczość,
  • czystość i schludny wygląd,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej klinice stomatologicznej,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • możliwość awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Prezentacja firmy

Personia jest firmą doradczo-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Medycyna / Służba zdrowia