Rejestratorka/Rejestrator Medyczna/ny

Scanmed S.A.

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków:

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa klienta/pacjenta
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • obsługa kasy i drukarki fiskalnej
  • obsługa aplikacji komputerowych
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • minimum rok doświadczenia w profesjonalnej obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • obsługa komputera
  • odpowiedzialność, dokładność , punktualność
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.