Rejestratorka/Rejestrator Medyczna/Medyczny

Scanmed S.A.

Pabianice, łódzkie

Miejsce pracy: Pabianice

Centrum Medyczne ProMed w Pabianicach poszukuje osób do współpracy na stanowisku:

Rejestrator/ka Medyczny/na

Zakres obowiązków:

•rejestracja oraz kompleksowa obsługa klienta/pacjenta,

•udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług,

•obsługa kasy i drukarki fiskalnej - obsługa aplikacji komputerowych,

•zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

Wymagania:

•wykształcenie wyższe (min. licencjat),

•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej,

•bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

•obsługa komputera,

•odpowiedzialność, dokładność, punktualność,

•umiejętność współpracy w zespole - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

•stabilne warunki zatrudnienia,

•interesującą i pełną wyzwań pracę,

•szkolenia wewnętrzne i zewnętrze.

Wymagane wykształcenie:

•Licencjackie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.