Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Rex Medica

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
  • umawianie terminów świadczeń medycznych w systemie informatycznym
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • przygotowywanie dokumentacji pacjenta
  • wydawanie wyników badań
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakt z rozmówcą, lubiących pracę z ludźmi. Mile widziani studenci.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej placówce medycznej, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo wysoka komunikatywność i empatia
  • doskonała organizacja pracy
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • min. 6-12 miesięczne doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Rex Medica to firma specjalizująca się w diagnostyce obrazowej (rezonans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta