Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

Rex Medica

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna placówka medyczna z siedzibą w centrum Warszawy zatrudni Rejestratorkę Medyczną.

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, łatwo nawiązujących kontakt z rozmówcą, lubiących pracę z ludźmi. Mile widziani studenci.

Podstawowe obowiązki:
- osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
- umawianie terminów świadczeń medycznych w systemie informatycznym
- udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
- wydawanie wyników badań
- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- bardzo wysoka komunikatywność i empatia
- doskonała organizacja pracy
- dokładność i sumienność
- odpowiedzialność
- zaangażowanie
- min. 6-12 miesięczne doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej placówce medycznej, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- godziwe wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Rex Medica to firma specjalizująca się w diagnostyce obrazowej (rezonans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa