Rejestratorka medyczna/ Rejestrator medyczny

Medsolver Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta
• współpracy z psychiatrami, psychologami i logopedami w zakresie najlepszej obsługi pacjentów
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
• obsługa kasy, drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń biurowych
• zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
• dbanie o czystość i porządek w Poradni
• wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (min. licencjat)
• komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• dobra znajomość pakietu Microsoft Office ( w szczególności Excel)
• odpowiedzialność, dokładność , punktualność
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość programu mMedica będzie dodatkowym atutem
• mile widziane doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta/ pacjenta

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia
• interesującą i pełną wyzwań pracę
• umowa o pracę zarówno na 1/2, 3/4 i pełen etat
• praca w godzinach popołudniowych (od 14.00 do 23.00)
• praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny. W treści wiadomości proszę o informację na temat interesującego wymiaru czasu pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

MEDSOLVER Sp. z o.o. Spółka komandytowa –prywatna poradnia psychologiczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia