Rejestratorka Medyczna/Recepcjonistka

Aura Medic Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstająca Pracownia Rezonansu Magnetycznego w Radomsku poszukuje osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej/Recepcjonistki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rejestrowanie Pacjentów na badania, przyjmowanie ich w pracowni przed badaniem, wydawanie wyników badań i bieżące sprawy administracyjne w pracowni.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania, energii i pozytywnego podejścia.
Niezbędna jest dobra komunikatywność i umiejętność obsługi komputera.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Aura Medic prowadzi działalność z zakresu opieki medycznej, specjalizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia