Rejestracja dokumentów w ramach obsługi kancelarii

GP People Sp. z o.o.

Gdańsk Oliwa, pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa

Opis stanowiska:

  • wsparcie przy otwieraniu i sortowaniu korespondencji
  • obsługa dokumentów w formie papierowej  (tj. rozszywanie, oznaczanie kodem, opisywanie)
  • rejestrowanie dokumentów w systemie
  • przygotowanie przesyłek wychodzących

Wymagania:

  • szybkie pisanie na klawiaturze (preferowane bezwzrokowe)
  • gotowość do podjęcia pracy codziennie (pon-pt) w godzinach 8.00-16.00 (wyjątek- poniedziałek 9.00-17.00)
  • umiejętność pracy w zespole
  • operatywność manualna (praca na papierowej wersji dokumentów)
  • mile widziany status studenta/ucznia

Oferujemy:

  • stawkę akordową
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie od zaraz (na minimum 6 miesięcy)
  • możliwość wzięcia udziału w kolejnych projektach