Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Platany (Warszawa, Ursus) poszukuje do współpracy rehabilitanta z prawem wykonywania zawodu. Praca dodatkowa w ramach umowy cywilno-prawnej, w soboty w godzinach 9.00-13.00. Oferujemy pracę w miłej atmosferze w komfortowych warunkach oraz dobre wynagrodzenie.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem oraz prawem wykonywania zawodu
znajomość technik fizykoterapii oraz kinezyterapii
mile widziana umiejętność wykonywania masażu

Prezentacja firmy

NZOZ Centrum Medyczne Platany jest firmą rodzinną założoną przez ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia