Opis stanowiska pracy

Poszukujemy fizjoterapeutów/rehabilitantów z tytułem minimum magistra, chcących poszerzać swoja wiedzę i zdecydowanych na podnoszenie swoich kwalifikacji.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: praca na pełen etat, rehabilitacja pacjentów dorosłych lub dzieci, praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, ewentualnie rejestracja pacjentów, rozliczanie z NFZ.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowy o pracę,
- samodzielne stanowisko pracy,
- terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wybraną osobę zatrudnimy od stycznia/lutego 2016 r.

Niezbędne kwalifikacje do wykonywania zawodu fizjoterapeuty tj.: posiadany tytuł zawodowy lub specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej.

Mile widziane doświadczenie zawodowe; wykształcenie min.wyższe magisterskie.

Kwalifikacje dodatkowe:

- obsługa komputera;

- chętnie widziane doświadczenie w rozliczeniach z NFZ;

- mile widziana obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

Wymagania:

dyplom magisterski z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej (najchętniej przy min. rocznym doświadczeniu zawodowym), obowiązkowość i łatwość adaptacji do nowych warunków, wiedza dotycząca rehabilitacji przed jak i po zabiegach ortopedycznych, komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta, umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem, chęć zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Prezentacja firmy

Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Bielsku-Białej oferuje swoim pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia