Regular/ Senior Java Developer

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Dla jednego z naszych Klientów w Łodzi – firmy, która za pomocą swojej globalnej platformy jak i aplikacji usprawnia pracę setek restauracji poszukujemy doświadczonego Java Developera.

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

·         Tworzenie nowych funkcjonalności (80%)

·         Identyfikacja i naprawa błędów (20%)

·         Rozwijanie REST API - Integracje (systemy płatności, systemy sprzedażowe)

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

·         Masz doświadczenie w pracy z Java, Spring, Hibernate, REST, Maven

·         Znasz system kontroli wersji Git

·         Chcesz się rozwijać i jesteś otwarty na poznanie nowych technologii

·         Twoim dodatkowym plusem będzie znajomość: ReactJS, ReactNative

W zamian otrzymasz:

·         Umowę o pracę lub B2B

·         Pracę z najnowszymi technologiami

·         Realny wpływ na rozwój produktu

·         Pracę w jednym z najdynamiczniej rozwijających się startupów w branży gastronomicznej w Polsce

·         Niekorporacyjną atmosferę J

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media