Regular/ Senior Java Developer

Power Media

Białystok, podlaskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Białystok

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla działów personalnych, które wspiera pracę firm w ponad 100 krajach na świecie poszukujemy Regular/ Senior Java Developera

Zadania na stanowisku pracy:

·         Projektowanie, rozwój i modernizacja architektury

·         Tworzenie nowoczesnego oprogramowania wykorzystywanego przez dziesiątki tysięcy użytkowników

·         Automatyzacja procesów rozwoju i wdrażania oprogramowania

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

·         Masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w pracy z Java

·         Znasz Spring, JPA/Hibernate, JUnit

·         Praca w TDD nie jest dla Ciebie tajemnicą

·         Masz wiedzę z zakresu: programowania obiektowego, wielowątkowości, czystego kodu

·         Znasz: Maven, GIT, JProfiler

Twoim dodatkowym atutem będzie:

·         Doświadczenie w pracy z MongoDB, Kafka, Apache Pulsar

·         Znajomość: JavaScript, jQuery, React JS, HTML 5, CSS

·         Znajomość Linux, Docker, Bitbucket pipelines

W zamian otrzymasz:

·         Zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę lub B2B (12-18k netto+Vat z płatnymi urlopami)

·         Przyjazną, startupową atmosferę, brak sztywnych korporacyjnych zasad

·         Ciekawe wyzwania przy rozwoju architektury SaaS

·         Stabilną, długofalowa współpraca

·         Elastyczne godziny pracy

·         Możliwość pracy zdalnej

·         Prywatneą opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media