Regular Java Developer - praca zdalna

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta z Warszawy– software house, który zajmuje się tworzeniem bezpiecznych aplikacji mobilnych, poszukujemy kandydata na stanowisko Java Developer.

Jest to całkiem nowy, rozwojowy projekt prowadzony dla Klienta z branży ubezpieczeniowej.

Zatrudnienie: B2B, Outsourcing z całkowitą możliwością pracy zdalnej

Zadania na stanowisku pracy:

  • Projektowanie, rozwój, tworzenie nowych funkcjonalności
  • Współpraca z Klientem i zespołem Developerskim
  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu Java

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli masz:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z Javą
  • Znasz Spring, Hibernate, REST
  • Masz doświadczenie w pracy z system kontroli wersji Git

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami DevOps: docker, kubernetes
  • Znajomość TypeScript
  • Doświadczenie w pracy w Scrum/ Agile

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Pełną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Pracę przy nowym, rozwojowym projekcie
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media