Regipsiarz z angielskim (Holandia)

Zeitmann

Holandia, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Montaż konstrukcji do suchej zabudowy,
- Układanie płyt gipsowych,
- Szpachlowanie,
- Wykończenie ścian/sufitów,
- Malowanie, tapetowanie ścian.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Język angielski w stopniu komunikatywnych,
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako regipsiarz,
- Znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie,
- Wykształcenie budowlane (malarz/murarz/stolarz/cieśla/regipsiarz),
- Prawo jazdy i własny samochód.

Oferujemy:
- Legalną pracę w Holandii od zaraz,
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.