Regipsiarz (Holandia)

Zeitmann

Holandia, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Regipsiarz z angielskim (Holandia)

Obowiązki:
- Montaż konstrukcji do suchej zabudowy
- Układanie płyt gipsowych
- Szpachlowanie
- Wykończenie ścian/sufitów
- Malowanie, tapetowanie ścian

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
- Język angielski w stopniu komunikatywnych
- Doświadczenie w pracy na stanowisku regipsiarza
- Znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie
- Wykształcenie budowlane (malarz/murarz/stolarz/cieśla/regipsiarz)
- Prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
- Legalną pracę w Holandii od zaraz
- Umowę o pracę na warunkach holenderskich
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Wyślij do nas swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji
Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.