Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż produktów i usług firmy na terenie województw: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami
  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
  • Realizację założonego budżetu sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży technicznej B2B
  • Mile widziana znajomość branży urządzeń fiskalnych i systemów sprzedaży
  • Gotowości do pracy w terenie, dyspozycyjności, czynnego prawa jazdy kat. B
  • Łatwości nawiązywania kontaktów, wysokiej kultury osobistej
  • Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu
  • Od kandydatów z poza Warszawy pracy w systemie Home Office
  • Dobrej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

urządzenia fiskalne, systemy gastronomiczne, posy, wagi elektroniczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi