Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży Produktów AKPiA

INTROL Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ

  • Pozyskiwanie klientów, poprzez wizyty u nowych klientów branżowych w wyznaczonym regionie
  • Budowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Współpraca z kierownikami działów, inżynierami branżowymi w celu optymalizacji wyników sprzedażowych
  • Podnoszenie oraz utrzymywanie wiedzy o produktach
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie: min średnie techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Silna motywacja do pracy i konsekwencja w realizacji celów
  • Duża samodzielność w działaniu i wysoka kultura pracy
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Profesjonalne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy, komputer)
  • Pakiet szkoleń i innych działań wdrażających do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy u lidera w swojej branży

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Introl Sp. z o.o. Sp. k. od 1990 roku prowadzi działalność w obszarze mo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta