Regionalny specjalista ds. sprzedaży (k/m)

Trenkwalder

Katowice, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • prezentowanie oferty oraz sprzedaż produktów firmy, w tym negocjacje warunków zawieranych transakcji,
  • wspieranie merytoryczne klientów w zakresie oferowanych produktów oraz usług,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnym klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • prowadzenie bazy danych klientów, analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji,
  • wdrażanie i realizacja przygotowanych aktywności marketingowych,
  • przygotowywanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,
  • praca na terenie województw: śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie weterynaryjne, zootechniczne, biologiczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym (przedstawiciel handlowy),
  • umiejętność nawiązywania relacji, znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • gotowość do podróży służbowych w ramach swojego terenu oraz sporadycznie do siedziby firmy w Warszawie lub na wewnętrzne spotkania służbowe na terenie kraju,
  • mile widziana komunikatywna lub wyższa znajomość języka angielskiego,
  • asertywność, energia, dynamizm i wysoka etyka pracy.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad,
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy