REGIONALNY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

DOZ Apteki Dbam o Zdrowie

Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie założeń strategii marketingowej w zakresie wsparcia sprzedaży
  • dbanie o zachowanie przyjętych w Spółce standardów wizualizacyjnych
  • przygotowywanie i koordynacja przeprowadzanych akcji marketingowych
  • projektowanie wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej aptek według obowiązujących standardów
  • planowanie i rozliczanie budżetów marketingowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach organizacji promocji
  • raportowanie wyników akcji marketingowych
  • monitoring działań konkurencji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomości podstaw działania rynku farmaceutycznego
  • podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi marketingu handlowego oraz promocji
  • znajomości obsługi MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • kreatywności,
  • inicjatywy oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • system premiowy
  • umowę o pracę
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • udział w innowacyjnych projektach