regionalny reprezentant handlowy

E-soft

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszych struktur sprzedażowych w terenie poszukujemy Kandydatów dla miast Żory, Rybnik, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Kuźnia Raciborska, Gliwice, Knurów, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów, Mikołów, Katowice, Mysłowice, Tychy, Oświęcim, Pszczyna, Brzeszcze, Czechowice – Dziedzice, Bielsko – Biała, Skoczów, Cieszyn.

 Główne zadania na stanowisku:

  • odpowiedzialność za rozwój powierzonego obszaru działań.
  • pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i dbanie o pozytywne relacje.
  • wdrażanie nowatorskiego systemu poleceń.
  • raportowanie wyników w systemie CRM.
  • aktywna sprzedaż, planowanie i realizacja bezpośrednich spotkań.
  • intensywne poszukiwania nowych Klientów.
  • negocjacje warunków współpracy z Klientami, opiniowanie umów.

Oferujemy:

  • ciekawe wyzwania przy wprowadzaniu nowych koncepcji biznesowych.
  • samodzielne stanowisko, na którym masz bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.
  • możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych.
  • pracę w zespole nastawionym na rozwój.
  • możliwość szybkiego awansu.
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników w sprzedaży.
  • bardzo rzadko spotykana możliwość generowania dochodu pasywnego.
  • Możliwość stałej współpracy, bądź dodatkowego zarobku.

Wymagania

• nastawienie na realizację wyznaczonych planów sprzedażowych.

• kreatywność i innowacyjność w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych.

• wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

• nastawienie na tworzenie atmosfery współpracy z Partnerami Biznesowymi.

• zaangażowanie i samodzielność działania.

• wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

• nastawienie na długotrwałą współpracę.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania oraz współpracę z ludźmi godnymi zaufania, to czekamy na Twoją aplikację.

Prezentacja firmy

Grupa E – SOFT świadczy kompleksowe usługi związane z obecnością ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi