Regionalny Przedstawiciel

Klient InfoPraca.pl

śląskie, śląskie

Klient serwisu InfoPraca- Lider w sprzedaży innowacyjnego sprzętu medycznego w zakresie małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej poszukuje:

Miejsce pracy: śląskie

Wymagania:

  • min. 2 –letni staż pracy na stanowisku handlowo-sprzedażowym w branży sprzętu medycznego w zakresie małoinwazyjnej chirurgii
  • znajomość rynku medycznego
  • zainteresowanie pracą w sprzedaży sprzętu medycznego o wysokim zaangażowaniu technicznym
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • dobra znajomość jęz. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe,
  • wysoka kultura osobista.

Zadania:

  • aktywne promowanie oraz sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie
  • opracowywanie ofert sprzętowych i zawieranie umów sprzedażowych
  • przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego
  • raportowanie działań sprzedażowych na danym obszarze
  • utrzymywanie stałych kontaktów z placówkami Służby Zdrowia
  • stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia Klientów

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży medycznej
  • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • pakiet medyczny w Medicover
  • ubezpieczenie grupowe Generali
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.