Regionalny Przedstawiciel

EkoNorm Sp. z o.o.

Rzeszów, 35-105, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• rozwój sprzedaży, poprzez nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami firmy,
• wnikliwe analizowanie rynku oraz potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów,
• proponowanie rozwiązań zapewniających długotrwałe relacje handlowe,
• odpowiedzialność za tworzenie i realizację celów sprzedażowych w powierzonym obszarze,
• odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wizerunku firmy na wyznaczonym obszarze działania i dbanie o biuro oddziału
• przeprowadzanie spotkań handlowych,
• praca z bazami danych: sporządzanie raportów,
• praca z programem CRM oraz pakietem Office.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
• wiedza merytoryczna i prawna dotycząca procedur inwestycyjnych oraz Ochrony Środowiska mile widziana,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• znajomość skutecznej komunikacji w zespole,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
• odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy własnej,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• samochód służbowy, komputer, telefon.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.

Prezentacja firmy

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management