Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Pabianicka Fabryka Narzędzi ''PAFANA'' S.A.

Pabianice k. Łodzi, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Pabianicka Fabryka Narzędzi „PAFANA” S.A. uznany producent narzędzi do obróbki metali, z 72 - letnią tradycją i doświadczeniem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Regionalnego Przedstawiciela Techniczno-Handlowego

Hurtowni „PAFANA” na terytorium Województwa Łódzkiego

Miejsce pracy: Pabianice, woj. Łódzkie

Obowiązki:

  • Wykonywanie zadań sprzedażowych i realizacja miesięcznych planów sprzedaży,
  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie narzędzi Pafana oraz innych producentów z branży obróbki skrawaniem,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych u klienta,
  • Bieżąca obsługa i doradztwo techniczne dla klientów,
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Promowanie firmy na targach, konferencjach, szkoleniach,
  • Sporządzanie ofert handlowych w systemie Comarch ERP XL i arkuszu Excel.

Wymagania:

  1. Znajomość branży narzędziowej, narzędzi do obróbki skrawaniem i ich praktyczne zastosowanie,
  2. Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Techniczno – Handlowego.
  3. Wykształcenie min średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie obróbka skrawaniem lub pokrewne,
  4. Komunikatywność, samodzielność, otwartość, umiejętność organizacji czasu i pracy,
  5. Dobra znajomość obsługi komputera oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznym zespole pracowników,
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilne zatrudnienie,
  • Podstawowe wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone bardzo atrakcyjnym systemem premiowym,adekwatnym do osiąganych wyników,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Szkolenia wprowadzające w środowisko pracy oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 rokuo Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz.U. z 26.06.2014r. , poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoichdanych i ich poprawiania „

Prezentacja firmy

W 2017 roku firma obchodzi 72 rocznicę powstania, dlatego z dumą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria