Regionalny Przedstawiciel Techniczno - Handlowy z językiem angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Praca na podległym terytorium Polski - Polska północno zachodnia

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami już istniejącymi na podległym terenie
  • Prezentowanie koncepcji, produktów oraz rozwiązań systemowych bezpośrednio u Klientów
  • Organizowanie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych
  • Szczegółowe planowanie sprzedaży rocznej na powierzonym terenie
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego
  • Sporządzanie planów i strategii sprzedaży
  • Sporządzanie analiz rynku (konkurencji i potencjału sprzedaży)
  • Reprezentowanie firmy na targach i udzielanie wsparcia przy ich organizacji
  • Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży
  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy z zakresu branży metalowej (preferowane w zakresie obróbki plastycznej, tłoczenia, wytwarzania narzędzi i form) lub posiadanie wykształcenia ze specjalizacją związaną z branżą metalową lub pokrewną
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność
  • Samodyscyplina
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje
  • Możliwość współpracy z największymi światowymi koncernami
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Niezbędne narzędzia pracy jak laptop, telefon oraz samochód służbowy
  • Perspektywiczne stanowisko pracy w innowacyjnej firmie o światowym zasięgu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałego wynagrodzenia oraz prowizji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: THAK/06/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.