Regionalny przedstawiciel sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych

Świerkot Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych

- Obsługa klientów w zakresie sprzedaży detalicznej i hurtowej - duże gospodarstwa

- Opieka nad obecnymi Klientami firmy

- Pozyskiwanie nowych Klientów

- Doradztwo w zakresie doboru części zamiennych

- Współpraca w zakresie przygotowywania cenników i ofert handlowych

- Przyjmowanie i realizowanie zamówień od klientów

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

- Praktyczna wiedza z zakresu części zamiennych

- Znajomość branży rolniczej

- Doświadczenie w sprzedaży

- Łatwość nawiązywania kontaktów

- Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

- Umiejętność dobrej organizacji pracy

- Nastawienie na rozwój w obszarze sprzedaży

- Prawo jazdy kat.B.

Prezentacja firmy

Firma Świerkot sp. z o. o. (dawne Gospodarstwo Usługowe Grzegorz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia do sprzedażyt
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi