Regionalny przedstawiciel portalu internetowego w Gdyni

Ogłoszeniowa

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz portal jest pierwszym tego typu regionalnym projektem. To ciekawe połączenie funkcji Social Media z informacyjnymi. Kierowany jest do Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Szukamy osoby na stanowisko:

Regionalny przedstawiciel portalu internetowego  w Gdyni

Weź udział w regionalnym start up’ie internetowym i zobacz na własne oczy jak od środka przebiega rozwój portalu social media.

Do Twoich zadań będzie należało:

realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
wielokierunkowe promowanie marki
redagowanie treści na stronę

Ze swojej strony gwarantujemy:

wynagrodzenie uzależnione od jasnych i mierzalnych wyników (czyli wierszówka za teksty, prowizja od reklamy i inne składowe)
zadaniowy czas pracy
możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o innowacyjnych produktach
preferencyjne warunki zawiązywania umów franchisingowych dla osób współpracujących

Wymagania:

minimum średnie wykształcenie
doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
cechy dobrego handlowca
dobra organizacja pracy
zdolności interpersonalne oraz analityczne
dobra znajomość narzędzi internetowych i portali społecznościowych
praktyczna znajomość swojego miasta (miejsca, wydarzenia)

Szukamy osoby, która chce się uczyć, jest ambitna i kreatywna!

Prezentacja firmy

Gazeta Ogłoszeniowa jest jednym z najdynamiczniej rozwijających s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce