Regionalny Przedstawiciel Medyczny - Aparatura

Viridian Polska Sp. z o. o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży aparatury medycznej, popartego sukcesami;
  • znajomości sprzętu medycznego do monitorowania pacjentów będzie dodatkowym atutem;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne uczestnictwo
  • w szkoleniach za granicą oraz posługiwanie się dokumentacją techniczną;
  • kreatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi;
  • nastawienia na wynik;
  • prawa jazdy kat. B;
  • preferowane miejsce zamieszkania na terenie ww. województw;
  • preferowana forma zatrudnienia B2B.

Wymagania

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy, o silnej pozycji rynkowej;
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy;
  • świetną atmosferę;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
  • wsparcie doświadczonego zespołu;
  • szkolenia w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Viridian Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w dystrybucji, insta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management