Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Meritus Biuroserwis Sp. z o.o.

Warszawa i okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy

Meritus Biuroserwis Sp. z o.o. to firma z ponad 25 letnią tradycją biznesową. Siedziba naszej firmy znajduje się w Pruszkowie, a zasięg działalności obejmuje cały rejon aglomeracji warszawskiej. W ciągłej sprzedaży mamy na magazynie ponad 4000 różnych artykułów oraz drugie tyle sprowadzamy na specjalne zamówienia klientów. Nasz system logistyczny zapewnia sprawną współpracę ze wszystkimi liczącymi się w producentami, importerami i dystrybutorami artykułów biurowych, spożywczych, chemicznych w Polsce.

Zatrudniamy w tej chwili ok. 16 osób i szukamy dynamicznych osób chętnych do pracy w dziale handlowym!

Na tym stanowisku będziesz: pracował/a w terenie pozyskując nowych klientów dla firmy i realizował/a cele sprzedażowe na wyznaczonym obszarze, monitorował/a i raportował/a własną pracę, prowadził/a i koordynował/a działania wspierające sprzedaż i realizował/a wiele innych ciekawych zadań!

Dołącz do nas i zwiększaj swoją sprzedaż i pensję razem z Meritus!

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności realizacji założonych celów sprzedażowych i zorientowania na wynik
  • dobrej organizacji i samodzielności w pracy
  • zdolności negocjacyjnych, umiejętności dobrej argumentacji
  • umiejętności budowania długotrwały relacji biznesowych z klientami
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • mile widziane minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • nieustannie pozytywnego nastawienia i zapału do pracy!

Oferujemy w zamian:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dobrą pensję uzależnioną od zaangażowania i wyników
  • niezbędne narzędzia do pracy: służbowy telefon, komputer i samochód
  • przyjazną atmosferę w pracy

Po prostu rześlij nam swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których profil będzie najlepiej pasował do oferowanego stanowiska.

Przekonaj się, jak fajna jest praca przedstawiciela handlowego w Meritus!

Nasza firma istnieje od 1990r., początkowo jako MERITUS s.c. Biur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting