Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Webdigit

Toruń, Gdańsk, Poznań, Warszawa, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor włoskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała poszukuje osoby na samodzielne stanowisko przedstawiciela handlowego. Kosmetyki dedykowane są gabinetom spa i wellness, ekskluzywnym gabinetom kosmetycznym, butikom.
Wymagania: doświadczenie w branży kosmetycznej, własna baza klientów, umiejętność pozyskiwania nowych kontaktów.
Miejsce pracy: duże miasta Polski
Oferujemy wysokie prowizje sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem, list motywacyjny).

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Naturalne, włoskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała na baz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi