Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Viridian Polska Sp. z o. o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Promowanie, ofertowanie aparatury medycznej z portoflio firmy oraz szkolenie personelu medycznego.

Wymagania

• doświadczenia w sprzedaży aparatury medycznej, popartego sukcesami;

• znajomości sprzętu medycznego do monitorowania pacjentów będzie dodatkowym atutem;

• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne uczestnictwo w szkoleniach za granicą oraz posługiwanie się dokumentacją techniczną;

• kreatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi;

• nastawienia na wynik;

• prawa jazdy kat. B;

• preferowana forma zatrudnienia B2B.

Prezentacja firmy

Viridian Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w dystrybucji, insta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon), prowizje od sprzedaży.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi