Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Poltech Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Avacore, dystrybutor i producent artykułów bhp, dostarczający produkty najwyższej jakości dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: województwo podkarpackie)

Zakres odpowiedzialności:

  • pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie,
  • kompleksowa obsługa klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
  • analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach przedstawiciel handlowy, doradca techniczny,
  • mile widziana praca w branży BHP,
  • wykształcenie min. średnie,
  • duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • poszukujemy kandydatów z całej polski!

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat,
  • wynagrodzenie stałe plus prowizyjne,
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Prezentacja firmy

POLTECH Sp. z o.o. należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi