Regionalny Przedstawiciel Handlowy

AXL Poland - Maxispa

Poznań, wielkopolskie

Od: AXL Poland - Maxispa
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie

>Obszar pracy na terenie: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Prezentowanie oferty firmy i koordynacja działań handlowych
  • Sporządzanie ofert handlowych i kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Bieżące raportowanie

Wymagania:

  •  wykształcenie minimum średnie lub wyższe
  • min. 2lata doświadczenia w aktywnej pracy handlowca
  • znajomość branży sanitarnej rynku tradycyjnego i sieci marketów DIY
  • nastawienie na osiąganie mierzalnych celów sprzedażowych
  • znajomość i efektywne wykorzystywanie technik sprzedaży
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z informacji płynących z rynku
  • pracowitość i sumienność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kategorii „B”
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie i system premiowy powiązane z wynikami pracy
  • pracę w młodym i zgranym zespole