Regionalny Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Międzynarodowa firma działająca w branży dodatków piekarniczych i cukierniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Olsztyn

Zakres zadań na stanowisku

  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży w przydzielonym obszarze działania;
  • Wsparcie techniczne w zakresie wypieków;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i aktywna współpraca z istniejącymi klientami;
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów w podległym regionie;
  • Bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami.

Wymagania na stanowisku

  • Umiejętność sprzedaży bezpośredniej;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Praktyczna wiedza z zakresu technologii wypieku pieczywa;
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych;
  • Wysoka dynamika i zaangażowanie w procesie realizacji celów;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa, premie handlowe, opieka medyczna);
  • Samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Szkolenia produktowe i branżowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.