Regionalny Przedstawiciel Handlowy

PayTel S.A.

Głogów, dolnośląskie

PayTel S.A.
Jesteśmy wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych oraz doładowań elektronicznych.

W trosce o swoich Klientów stale rozwijamy i udoskonalamy swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. PayTel jest częścią międzynarodowej grupy SIBS, jednego z największych graczy na rynku płatności w Europie, obecnego w ponad 20 krajach i obsługującego ponad 6 miliardów transakcji rocznie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogów

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji, rozwój i utrzymanie sieci terminali płatniczych
  • Nawiązywanie oraz budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • Umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Oferujemy:

  • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podjęcia pracy również jako dodatkowego zajęcia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
  1. Wysokie wynagrodzenie za każdego pozyskanego klienta
  2. Udział w zyskach z rentowności pozyskanych klientów
  3. Premie kwartalne
  • Interesującą ofertę produktów
  • Szkolenia, coaching.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.