REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BillBird S.A.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

BillBird S.A. (grupa Lottomatica - G-Tech) - Lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposobów regulowania należności poszukuje:

REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Numer referencyjny RPH/BB/10/2015

Zadania:

  • realizowanie celów sprzedaży w wyznaczonym regionie;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi partnerami;
  • doradztwo i wsparcie techniczne;
  • dbanie o marketingowy wygląd punktów sprzedaży;
  • pozyskiwanie do współpracy nowych uczestników sieci (sklepy spożywcze, saloniki prasowe, stacje benzynowe, punkty przyjmowania opłat, biura ubezpieczeniowe i pożyczkowe, etc.)

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży mile widziane w branży FMCG;
  • bardzo dobra znajomość rynku branży FMCG -lokalne sieci handlowe z Podbeskidzia
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (techniczne, informatyczne, handlowe);
  • prawo jazdy kat.B;
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), poczty elektronicznej oraz Internetu;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i umiejętność planowania;
  • miejsce zamieszkania: Częstochowa lub Zawiercie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i stabilnym zespole;
  • szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie około 4 500 PLN;
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem. Prosimy o umieszczenie nr ref. w temacie maila. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management