Regionalny przedstawiciel handlowy

Better Product Sp. z o.o.

całe województwo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Better Product sp. z o.o.

Better Product sp. z o.o., producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego pod własnymi markami (GOTIE, Topjuicer, Perfectair) oraz dystrybutor niezależnych firm z branży małego AGD poszukuje Przedstawiciela Handlowego.

Marka GOTIE to wiodący brand w branży małego AGD. Podstawę naszej oferty stanowią wyciskarki wolnoobrotowe, wdzierające się przebojem na rynek i wypierające z niego przestarzałe sokowirówki. Dystrybuujemy również tradycyjne urządzenia kuchenne oraz dla domu, na czele z wysokiej klasy nawilżaczami powietrza.

Opis stanowiska:

  • realizowanie sprzedaży produktów poprzez aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami detalicznymi
  • przygotowywanie planów sprzedaży oraz ofert dla klientów
  • pozyskiwanie zamówień
  • fachowe i profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych towarów
  • nadzór i współpraca z punktami handlowymi oraz centralą firmy
  • dbanie o wizerunek firmy
  • teren pracy obejmuje województwo wielkopolskie i tereny ościenne

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • atrakcyjne, uzależnione od wyników sprzedaży warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnej realizacji ambitnych przedsięwzięć
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód

Oferty kandydatów zawierające CV oraz list motywacyjny proszę przesłać do 30.11.2016. Dla celów rekrutacji niezbędne jest zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Better Product sp. z o.o z siedzibą w Mikołowie przy ul. Kościuszki 61F. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenie w kontaktach handlowych z klientami indywidualnymi i sieciowymi w branży AGD, RTV lub pokrewnej
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • znajomość obsługi pakietu Office
  • prawo jazdy kategorii B (czynne)

Prezentacja firmy

Stawiamy na jakość w przystępnej cenie. <br/>Produkty marki GOTIE to nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi