Regionalny przedstawiciel handlowy (zachodniopomorskie, lubuskie)

BardoMed Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Producent i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego poszukuje kandydatów na samodzielne stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Sprzęt rehabilitacyjny (fizykoterapia) i medyczny

Miejsce pracy: Home Office + praca w terenie – 2 województwa (zachodniopomorskie, lubuskie)

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów firmy,
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
• Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Przygotowywanie dokumentacji do udziały w zamówieniach publicznych,
• Działania prowadzące do wnikliwego badania rynku w zakresie sprzętu medycznego.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie lub wiedza w zakresie fizykoterapii i rehabilitacji będzie dużym atutem
• Doświadczenie w sprzedaży sprzętu do rehabilitacji (medycznego) będzie dużym atutem
• Wykształcenie min. średnie
• Kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży będą atutem
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych
• Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
• Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
• Konsekwencja w realizacji założonych celów
• Odpowiedzialność
• Kreatywność
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Ciekawa, samodzielna praca w młodym, dynamicznym zespole
• Praca w przyjaznych, bezstresowych warunkach
• Praca w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
• Samochód firmowy po okresie próbnym

Prezentacja firmy

BardoMed to producent i dystrybutor sprzętu do fizjoterapii i rehabilita... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi