Regionalny Przedstawiciel Handlowy Warszawa i Okolice

Neo Digital

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie działań mających na celu poszerzenie portfela Klientów (nastawienie na firmy produkcyjne oraz handlowe),
Organizowanie spotkań biznesowych, prowadzenie negocjacji, ofertowanie,
Współpraca z pozostałymi działami firmy, mającymi bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Działu Sprzedaży
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
Realizacja założonych celów sprzedażowych,
Raportowanie z realizacji założonych celów.

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych transport drogowy bądź transport kolejowy,
Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy z zespołem,
Kreatywność i dynamika w działaniu,
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
Prawo jazdy kat. B,
Znajomość jednego z następujących języków: angielski, rosyjski, niemiecki.

Oferuje:

Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
Atrakcyjnego wynagrodzenia + plus system premiowy,
Niezbędne narzędzia pracy,
Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Neo Digital - profesjonalna obsługa klienta w zakresie usług prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi