Regionalny Przedstawiciel Handlowy w segmencie HoReCa

Link Consulting

Szczecin, zachodniopomorskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

(kod ref.: RPH/HoReCa-19)

Zakres zadań:

  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora gastronomicznego w segmencie HoReCa,
  • sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zbieranie zamówień oraz stały kontakt z pozyskanymi klientami,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • windykacja należności,
  • stały kontakt z menedżerem operacyjnym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w sektorze HoReCa,
  • dyspozycyjność,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista w celu nawiązywania nowych kontaktów oraz opieki nad obecnymi Klientami,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi pakietu Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • sumienność, pracowitość oraz uczciwość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia uzależniona od osiąganych wyników),
  • elastyczne godziny pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • możliwość awansu wraz z rozwojem bazy Klientów
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego za pomocą przycisku "aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.