Regionalny przedstawiciel handlowy w branży obuwniczej

Krisbut Sp. z o.o. Sp. k.

Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KRISBUT, jeden z czołowych polskich producentów obuwia, poszukuje czterech osób do pracy na stanowisku regionalnego przedstawiciela handlowego w czterech regionach:

1. aglomeracja śląska, województwo śląskie

2. województwo świętokrzyskie

3. województwo łódzkie

4. województwo zachodniopomorskie

Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w handlu w branży obuwniczej, znająca branżową specyfikę danego regionu.

Zadaniem przedstawiciela handlowego będzie pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych pomiędzy firmą a punktami sprzedaży detalicznej.

Oferujemy stałą i stabilną współpracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu infopraca.pl lub o złożenie go osobiście w siedzibie naszej firmy, bądź o kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Firma KRISBUT to jeden z największych i najbardziej doświadczonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management