Regionalny przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Piaseczno, Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa
Nr ref.: 0019695
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • rozwój istniejącej sieci sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • negocjacje z klientami biznesowymi,
  • dóbr odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów,
  • prowadzenie analiz rynku pod względem odbiorców i konkurencji,
  • wsparcie product managerów.

Oczekiwania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej),
  • wymagane prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne,
  • zaangażowanie w realizację zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski.

Oferta:

  • umowa o pracę (stała pensja + premia),
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.