Regionalny Przedstawiciel Handlowy (m/k) - Branża Opakowaniowa

Michael Page

Kwidzyn, pomorskie

Kwidzyn Michael Page Na czas nieokreślony

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie potencjału obecnych Klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca w ścisłej europejskiej czołówce w produkcji innowacyjnych opakowań transportowych i detalicznych. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży w Polsce poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie potencjału obecnych Klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (głównie zakłady produkcyjne) na powierzonym terenie,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji na różnych poziomach decyzyjnych (manager, dyrektor, zarząd),
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży (wskaźniki wartości i wolumenu sprzedaży, właściwy poziom marży),
  • doradztwo w zakresie doboru rozwiązań innowacyjnych opakowań POS, SRP itp.,
  • monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji,
  • przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych,
  • poszerzanie zakresu usług, kontakty telefoniczne i spotkania z klientami,
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży usług i/lub rozwiązań produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej),
  • praktyczna umiejętność budowania własnego portfela klientów (zakłady produkcyjne),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami,
  • proaktywne podejście do poszukiwania i rozwijania nowych możliwości biznesowych,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy mobilnej,
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, renomowanej i prestiżowej organizacji międzynarodowej,
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do kompetencji plus premia za realizację zadań,
  • rozwój osobisty, atrakcyjne wyzwania zawodowe, wysoką samodzielność,
  • intensywne szkolenia wdrożeniowe,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń rozwojowych,
  • mobilne narzędzia pracy (laptop, smartfon, samochód służbowy),
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel