Regionalny przedstawiciel handlowy (łódzkie, świętokrzyskie)

BardoMed Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego poszukuje kandydatów na samodzielne stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Sprzęt rehabilitacyjny (fizykoterapia) i medyczny

Miejsce pracy: Home Office + praca w terenie – 2 województwa (łódzkie, świętokrzyskie)

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów firmy,
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
• Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
• Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
• Przygotowywanie ofert handlowych,
• Przygotowywanie dokumentacji do udziały w zamówieniach publicznych,
• Działania prowadzące do wnikliwego badania rynku w zakresie sprzętu medycznego.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie lub wiedza w zakresie fizykoterapii i rehabilitacji będzie dużym atutem,
• Doświadczenie w sprzedaży sprzętu do rehabilitacji (medycznego) będzie dużym atutem,
• Wykształcenie min. średnie,
• Kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży będą atutem,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych,
• Zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
• Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
• Konsekwencja w realizacji założonych celów,
• Odpowiedzialność,
• Kreatywność,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Ciekawa, samodzielna praca w młodym, dynamicznym zespole,
• Praca w przyjaznych, bezstresowych warunkach,
• Praca w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży,
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
• Samochód firmowy po okresie próbnym.

Prezentacja firmy

BardoMed to producent i dystrybutor sprzętu do fizjoterapii i rehabilita... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi