Regionalny Przedstawiciel Handlowy (FMCG)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za trwałą i rentowną obecność firmy w powierzonym regionie poprzez realizację sprzedaży i planów operacyjnych
  • Praca na terenie województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz części terenów z województw graniczących
  • Dbanie o rozwój i regularny wzrost sprzedaży
  • Pozyskiwane nowych Klientów (lokalni dystrybutorzy sieci handlowe)
  • Budowa pozytywnych i silnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Dbanie o silny wizerunek firmy, wysoką dostępność oraz rozpoznawalność marki na lokalnym rynku

Wymagania:

  • 2- 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży FMCG poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość rynku FMCG w powierzonym regionie oraz wiedza o zasadach jego funkcjonowania
  • Samodzielność w działaniu, duża motywacja do pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacji i prezentacji
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne pozwalające na łatwe nawiązywanie kontaktów
  • Wysoka kultura osobista i biznesowe nastawienie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z prawie trzydziestoletnią tradycją
  • Rodzinną atmosferę pracy, uczciwość i otwartość
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy (uzależnionej od doświadczenia i umiejętności kandydata, do ustalenia na kolejnych etapach rozmów) i premii miesięcznej do 7000 PLN brutto miesięcznie
  • Premię roczną w wysokości jednego lub dwóch średnich wynagrodzeń za realizację rocznego obrotu
  • Pracę od poniedziałku do piątku, zadaniowy czas pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 181219/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.