REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. sprzedaży wyrobów rehabilitacyjnych

J2 Marketing Serwis

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

J2 Marketing Serwis wyłączny dystrybutor wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych marki Orthocare w Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDOWEGO

ds. sprzedaży wyrobów rehabilitacyjnych

w Zachodnim regionie Polski

Opis stanowiska:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za aktywną sprzedaż produktów ortopedycznych i rehabilitacyjnych w sklepach medycznych
  • reprezentowanie firmy na powierzonym terenie.
  • pozyskiwanie nowych klientów - sklepy medyczne,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy,
  • realizację planów sprzedaży,

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela lub wykształcenia pokrewnego z profilem działalności firmy. Osoby z niestacjonarnych kierunków studiów również będą rozpatrywane.
  • sukcesów w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • umiejętność efektywnego stosowania technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w realizację planów sprzedażowych,
  • ważnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawe plus premia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Wyłączny dystrybutor wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi