Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Food Service

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.
W styczniu 2017 Kewpie stało się nowym właścicielem zakładów produkcyjnych "Mosso".

Kewpie Corporation założona została w 1919 roku w Japonii, obecnie jest notowana na tokijskiej giełdzie. Zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową, transportem oraz magazynowaniem produktów spożywczych. Kewpie jest liderem w Japonii w kategorii przypraw mokrych, a majonez Kewpie jest znany na całym świecie. W ostatnim czasie Kewpie intensywnie rozwija swoją działalność również poza granicami Japonii: w Azji, w Ameryce Północnej, jak również w Europie.

www.kewpie.co.jp          www.mosso.pl

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. i otwarciem nowego kanału sprzedaży zatrudnimy Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży naszych produktów w kanale Food Service / HoReCa oraz zdobywanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • Znajomość rynku Food Service / HoReCa w Warszawie, mile widziana na Mazowszu, Podlasiu, Mazurach;
  • Doskonała współpraca z dystrybutorami i klientami Food Service;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami B2B (producenci żywności) może być dodatkowym atutem;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
  • Doświadczenie nie tylko w sprzedaży ale też doradztwie kulinarnym dla swoich klientów;
  • Znajomość technik negocjacji, prezentacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość rynku i klientów;
  • Znajomość obsługi MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego (pozyskiwanie i współpraca z dystrybutorami, klientami gastronomicznymi oraz cateringowymi);
  • Prowadzenie: sprzedaży, degustacji/prezentacji produktowych oraz doradzanie klientom w temacie zastosowania produktów Mosso Kewpie (majonezy, sosy, dressingi, chrzany i oleje);
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji;
  • Realizacja planów sprzedaży i raportowanie bieżących wyników pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełnym etacie;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Dodatkowe benefity m.in. prywatną opiekę zdrowotną (po okresie próbnym), ubezpieczenie, kartę Multisport;
  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej światowej i lokalnej pozycji;
  • Pracę ze znanymi i cenionymi produktami, a także wprowadzanie nowych produktów Kewpie na rynek polski.
Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.
Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.