Regionalny Przedstawiciel handlowy (branża spożywcza)

Jobfinder

Woj. Warmińsko-Mazurskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, w związku z prężnym rozwojem firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Regionalny przedstawiciel handlowy (branża spożywcza)
Miejsce pracy: Olsztyn i woj. warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych Klientów (sieci sklepów, sklepy detaliczne, małe hurtownie)
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz ich kompleksowa obsługa
• Prezentacja nowych towarów
• Zbieranie zamówień od Klientów

Oferujemy:
• Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Udział w programie lojalnościowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowych doświadczeń

Wymagania

• Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
• Konieczne doświadczenie w branży spożywczej
• Prawo jazdy kat. B (do CV proszę dołączyć skan prawa jazdy)
• Dyspozycyjność
• Samodzielność
• Komunikatywność
• Wysoka pro aktywność
• Znajomość środowiska Windows, pakietu Office

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi