Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża sanitarna)

Coram Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, Ostróda, Łomża, Suwałki, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

CORAM POLAND, z blisko 20-letnim doświadczeniem handlowym i produkcyjnym, będąca częścią międzynarodowej Grupy Coram, reprezentuje na polskim rynku takie marki Grupy jak:  Tiger, Sealskin, Geesa, Coram Showers.

W związku z rozwojem kanałów dystrybucji poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy do obsługi rynku profesjonalnego (salony łazienkowe, biura architektoniczne) w warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów (salony łazienkowe) oraz budowanie dobrych relacji z klientami
  • Pełnienie funkcji doradczej w zakresie oferowanych produktów,
  • Prowadzenie rozmów handlowych, a także przygotowywanie ofert handlowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku lokalnego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • nastawienia na realizację celów i wytrwałości w działaniu,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie
  • Dodatkowy atut: doświadczenie w branży sanitarnej / dekoracyjnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju – cykliczny udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

CORAM POLAND, z blisko 20-letnim doświadczeniem handlowym i produkcyjnym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie