Regionalny Przedstawiciel Handlowy - branża paliwowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białystok, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Białystok

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej firmy z branży sprzedaży paliwowej,  poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok (województwo Podlaskie)

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie firmy na obszarze powierzonego regionu sprzedaży – województwo podlaskie;
  • Systematyczny monitoring i analiza rynku – weryfikowanie potencjału i zachodzących zmian;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie z nimi długotrwałych relacji, regularne wizytowanie;
  • Realizowanie planów sprzedażowych;
  • Weryfikacja ekonomiczna kontrahentów do współpracy oraz aktywne uczestnictwo w procesie windykacji związanych z podległymi klientami;
  • Prowadzenie bezpośrednich negocjacji handlowych;
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie dystrybucji, ze wskazaniem potencjalnych odbiorców, warunków handlowych i serwisu;
  • Kształtowanie odpowiedniego wizerunku Spółki na rynku.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane techniczne);
  • Min. 2 lata doświadczenia  w pracy na stanowisku handlowym
  • Min. 1 rok d oświadczenia handlowego  w branży paliwowej (warunek konieczny);
  • Aktywne prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość Pakietu MS Office;
  • Umiejętność organizacji i zarządzania własnym czasem pracy;
  • Otwartość, komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • Narzędzia niezbędne do podjęcia pracy (telefon, samochód służbowy, laptop z łączem internetowym);
  • Pakiet socjalny Benefit Plus.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.